אנא עזרו לי

בפורום זה תוכלו לשאול כל שאלה שתרצו מכל תחומי המשפט.

אנא עזרו לי

הודעהעל ידי Dor » ג' פברואר 26, 2013 3:14 pm

אני גר בדירה שכורה (אני השוכר) 4 חדרים באיזור אלנבי ת"א יחד עם עוד 2 שותפים.
הבעלים נמצא בחו"ל . והדירה מנוהלת ע"י משרד נכסים, שבו עובדים שתי ברנשים ללא רישיון תיווך (בדקתי) .
פרטי התשלום:
12 צ'קים יושבים אצל הבעלים בחשבון, מופקדים בתחילת החודש, ויש גם פיקדון מזומן.
ובנוסף כשנכנסתי בשנה שעברה, גבו ממנו הברנשים 1000 ש"ח שכ"ט. תמורתו הבטיחו לדאוג לכל בעייה שתתעורר בדירה שהיא באחריות הבעלים , במהלך שנת השכירות היו רטיבויות בדירה, בקירות, ונכנס מים מבחוץ, במקומות מסויימים. הברנשים מהסוכנות לא הסכימו לטפל בכלום, נאלצתי אני לדאוג ולסדר על חשבוני את כל הדברים. וגם להזמין בעצמי את אנשי המקצוע.
בנוסף הבעלים לא מוכן להשתתף בכל הליקויים כי הם מצפים שבשנה הקרובה יחלו בבניין עבודות במסגרת תמ"א 38

כעת הגיע הזמן להאריך את השכירות לשנה נוספת, הסוכנות התחייבו שנוכל לגור בדירה עוד שנה (עד מרץ 2014) בלי שיסלקו אותנו. אך אנני מאמין להם, ואנני יודע מה לעשות, כעת הם מעלים את השכירות ב300 שח לחודש, ודורשים שוב 1000 שח שכ"ט על כך שהם לא עושים כלום, וגם רציתי לדעת למי מותר לקחת שכ"ט?
ובכן מה עלי לעשות במקרה כזה ? אני מפחד שאם לא אסכים לתנאים הם ידרשו שנעזוב, ללא אפשרות למשא ומתן, כי מבחינתם עדיף שנצא מהדירה ובמקומינו יגורו עובדים זרים לתקופות קצרות.
Dor

Re: אנא עזרו לי

הודעהעל ידי admin » ד' מרץ 27, 2013 7:42 am

נשמע שאתה מתגורר בדירה סיוטית, למה להמשיך לגור שם?

לגבי עלויות אשר אתה שילמת וצריכים לחול על הבעלים, ניתן להגיש נגדם תביעה להחזר הכספים,
כמו כן, לתבוע פיצוי על כל עגמת הנפש שנגרמה לך...

אתה לא חייב להסכים לכל מה שהם מבקשים, ויש מקום לניהול מו"מ
admin
מנהל האתר

חזור אל פורום משפטי כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד