ביזיון

בפורום זה תוכלו לשאול כל שאלה שתרצו מכל תחומי המשפט.

ביזיון

הודעהעל ידי kobi889 » ג' אפריל 09, 2013 3:22 pm

ב-24/06/2012 קבלתי דו"ח שהייתי סבור שהוא בדיה שלימה של השוטרת, בטוח בצדקתי ומצויד בשלל עובדות כאלה ואחרות, שלחתי בקשה להישפט, לאחר מס' (רב!) של חודשים קבלתי את הזימון המיוחל להיום 09/04/13 לבית המשפט השלום בת"א(בשוקן), הגתי לבית המשפט מצוייד בכל החומר הרלוונטי, ומסתבר שהתובעת לא מוצאת את התיק...במחשבים צויין כי התיק נסגר לאחר משפט ב-27/1/13(מעולם לא נודע לי על הליך בתאריך זה ומיותר לציין שאם אכן התקיים הליך כזה, הרי שלא בנוכחותי) השופט לא ידע מה להגיד לי וכך גם התובעת, ואז החלה מסכת הטרטורים שלחו אותי למזכירות בית המשפט-גם שם הופיע שהתיק סגור, חזרתי לאולם מצויד בתשובה הנ"ל אח"כ נתבקשי להתקשר ל-*9666(מפנ"א) ולברר מה קורה-גם שם אמרו שהתיק סגור לאחר משפט ולא ברור להם מה קורה כי גם הם רואים זימון למשפט ב-9/4/13....הסבירו לי שברגע שהיוק יוצא ממפנ"א לתביעה אין להם אפשרות לראות מעבר לכך...בקיצור יד ימין לא יודעת מיד שמאל...התובעת רשמה לי לי על הדו"ח:"התייצב לדיון בבימ"ש והתברר שע"פ רישומי בימ"ש התיק נסגר לאחר משפט ביום 27/1/13" מיותר לציין שלקחתי יום חופש במיוחד עבור הדיון יום שעולה לי מאות שקלים!!! השופט אמר משהו שלא ממש הבנתי שעלי לוודא עם התביעה שתיק סגור כי אחרת אני עלול להתבע שלא בנוכחותי(משהו בסגנון), למה אני זה שצריך להיות מטורטר ולשלם על מחדלי המערכת!? מה עליי לעשות!? למה אני צריך להקריב ולהקדיש עוד זמן בניסיון להבין איפה המערכת טעתה....תודה מראש וסליחה כל המרמור...
kobi889

Re: ביזיון

הודעהעל ידי admin » ד' אפריל 10, 2013 10:48 am

תמיד ניתן לתבוע נזקים שנגרמו לך, ככל והצדק עימך בתביעה...
admin
מנהל האתר

חזור אל פורום משפטי כללי

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים