הוצאה לפועל.

בפורום תקבלו יעוץ ומענה על שאלות בתחום הוצאה לפועל בישראל וההליכים השונים - בניהול עו"ד בני כהן

הוצאה לפועל.

הודעהעל ידי duduP3 » ש' מאי 18, 2013 2:44 pm

שלום.
אני משלם מזונות 6000 מדי חודש על 2 ילדים ומשתכר במשכורת של 8,500 ₪ נטו מה שמשאיר לי 2500 למחייה כולל שכירות ולא מאפשר לי התחלת חיי משפחה תקינים.
מה קורה אם אני משלם מזונות חלקי/לא משלם כלל?במידה ואני מקבל ומאשר את המכתב אזהרה ויחד עם זאת מנמק סיבותיי לתשלום מזונות חלקי? מה הסיכויים שלא איענש על פי חוק וכן יתחשבו במצבי כמובן אם אביא הוכחות.??
האם זו עילה להקלה בסכום המזונות לאור הכנסתי??
(חשוב לציין כי כבר הגשתי בקשה להפחתת מזונות בזמן שפוטרתי מעבודתי והיתי לא הכנסה ולמרות זאת בקשתי נדחתה)
תודה.
duduP3

Re: הוצאה לפועל.

הודעהעל ידי admin » ב' מאי 20, 2013 12:39 pm

אם לא ישולמו דמי המזונות, הזכאית תוכל לפעול נגדך בהוצאה לפועל לגביית הכספים: עיקולים הגבלות ואף מאסר.

עם זאת אין ספק שמדובר בסכום גבוה, ומומלץ לקבל ייעוץ איך ניתן להקטין את סכום המזונות

ניתן ליצור קשר טלפוני 03-6093833
admin
מנהל האתר

Re: הוצאה לפועל.

הודעהעל ידי duduP3 » ד' מאי 22, 2013 8:50 am

עזרתכם בעבר הגשתי בקשה להקטנת מזונות והעוך דיין שיציג אותי נתו לי תחושה מעולה שמקסימום 2 דיונים והכל נגמר
לצערי בדיון הראשון השופט פסל את בתביעה וכמובן משרד עורכי הדיין קיבלו ממיני 15,000 ש"ח עבור כלום
יש לי חשש לפנות שוב לעורך דיין מס\בחינה כספית ואם יש משרד עורכי דיין שמתחייב לקטנת מזונות ויכול לעזור לי ??
duduP3

חזור אל פורום הוצאה לפועל

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים